We are an established digital marketing firm. Our mission is to support you in creating a loyal client base, boost sales, and grow your business.
“Küüneteraapia käsiraamat” on Eestis esimene sellise sisuga raamat, milles on välja toodud erinevad küüne ja küüneplaadi haigused koos täpsete illustreeritud kirjelduste ja teraapia soovitusega. Selles raamatus on lisaks Eestis kasutatavale 12 klambritehnikale kirjeldatud kokku 26 erinevat klambritehnikat, mis aitavad paraneda sisse kasvanud küüntel.
Käsiraamat on mõeldud kolleegidele, kes igapäevaselt teevad oma tööd podoloogi ja jalahooldusspetsialistidena kui ka neile, kes selleks alles valmistuvad. Meie töö võimaldab küünehaiguste paranemise aega lühendada ja teraapias kiiremaid tulemusi saavutada.
Raamatu autor Anke Niederau on hariduselt velsker-arsti abi, meditsiinilise pediküüri spetsialist, podoloog ja podoloogia õppejõud, kellel on suur ja enneolematu kogemus podoloogia vallas. Autor pühendab raamatus ülekaalukalt tähelepanu küünehaigustele, koondades need käsiraamatus ühte peatükki. Unikaalne käsiraamat annab kokkuvõtliku ülevaate, avades samm-sammult kõiki tahke podoloogi igapäevatöös.
„Küüneteraapia käsiraamat“ on ametlikult tunnustatud käsiraamat jalaspetsialistide ettevalmistamisel Saksamaal. Küünehaigusi on raamatus kirjeldatud kokku 34 – see on hetkel ainulaadne kogumik eesti keeles. Küünehaiguse defineerimisel räägib ta haiguse nähtudest, patogeneesist, põhjustest, diferentsiaaldiagnoosist, tüsistustest ning teraapia ja profülaktika võimalustest.
Teise suure peatüki võtab enda alla ortoneksia ehk sissekasvanud küünte ravi, mis sisaldab kokku 23 erinevat klambri tehnikat. Lisaks jalahoolduse haavaravi ning küüne proteesimine. Eraldi peatükk on pühendatud tampoonimisele ja teipimisele, mis on sissekasvanud küüne puhul vajalikud abinõud. Õpetlik kokkuvõte küünehooldusinstrumentide kasutamisest kui ka nende hooldusest. Ilmestamaks erinevaid haigusseisundeid on raamatus autori isiklikust arhiivist pärit rikkalik fotomaterjal, mille ta on pikkade aastate jooksul oma praksises kogunud. Raamatus on kokku peaaegu 800 pildifaili autorilt ja tema kolleegidelt.
Lisaks erialasele kirjandusele aitab esimene jalahooldust kajastav eestikeelne käsiraamat kaasa kontakti loomisel arstide ja jalaspetsialistide vahel. Koostöö arstide, tehnilise ortopeedia meistrite, füsioterapeutide ja hoolduspersonaliga avab ses elukutses tee uutele arenguvõimalustele.